היא עשתה זאת שוב, יצרנית הטלויזיות רק משתמשים רשומים / מחוברים יכולים לצפות בקישור - אשר עד לא מזמן הייתה חברה אנונימית למדי רק משתמשים רשומים / מחוברים יכולים לצפות בקישור - בכל אתר טכנולוגי בעולם בזכות טלויזייה בגודל 50 אינץ' הנושאת רזולוציית 4K ומוצעת למכירה ב-1300$, יוצאת כעת עם מוצר חדש: טלויזיה בגודל 39 אינץ', גם היא ברזולוציית 4K ואולי הכי חשוב - במחיר נמוך משמעותית שיעמוד על 699$ (כ-2,520 שקלים).
הטלויזיה כנראה לא תהיה המילה האחרונה בטכנולוגיה זו ובנוסף, לא תייצר תמונה כמו זו של המובילות בתחום כמו סמסונג, LG וכו', אך תספק חווית צפיה ב-4K במחיר מצחיק. הטלויזיה תהיה זמינה למכירה מוקדמת בארה"ב החל מהיום (חמישי) ופרט לכך, החברה מתכננת להתחיל לשווק טלויזיה נוספת בעלת מסך 65 אינץ' כבר בחודשי הסתיו (ואנחנו כמובן סקרנים לגבי מחירה).
המחירים של Seiki אולי מפתים, במיוחד לאור העובדה שהחוויה ממסך 4K היא באמת משהו מיוחד, אך התכנים לא ממהרים להגיע, במיוחד לא בישראל הקטנטונת. לאחרונה רק משתמשים רשומים / מחוברים יכולים לצפות בקישור - טלויזית UHD בגודל 85 אינץ' התומכת בשידורים ברזולוציה של 4K, אך זו תעלה לצרכן הישראלי קרוב ל-190 אלף ש"ח. בדבר אחד אנחנו יכולים להתנחם, עד ששידורי 4K יגיעו לטלויזיה בישראל, המחירים יהיו ככל הנראה סבירים בהרבה מאלו הקיימים כיום.
רק משתמשים רשומים / מחוברים יכולים לצפות בקישור -