ההיסטוריה לעולם חוזרת: משתמשי אייפון 5 התלוננו על המצלמה במכשיר וטענו שהיא שורפת את התמונות בפינות; מספר ימים אחרי הפנייה למחלקת התמיכה של אפל,
שלחו נציגי החברה תגובה מפתיעה ודי מדהימה: "אתם פשוט לא מחזיקים נכון את המכשיר".

רק משתמשים רשומים / מחוברים יכולים לצפות בקישור - שהושק לפני כשלושה שבועות זכה ללא מעט ביקורת כשמשתמשים רבים רק משתמשים רשומים / מחוברים יכולים לצפות בקישור - , כשהעיקרית שבהן היתה מסך מגע מטושטש, מהבהב ומשאיר סימנים כשנוגעים בו.

אחת מהתקלות שזכתה לפחות סיקור מהאחרות היתה מצלמה בעייתית שלפי תלונות במספר פורומים, צילמה תמונות שיצאו עם מעין כתם אור או "הילה סגולה" בפינות. לפי התלונות אותה הילה אובחנה בעת צילומים של אובייקטים בהירים או בצילום מול השמש.

במקביל לספקולציות שרצו ברשת באשר לסיבה לתופעה המוזרה הזאת, כשבין היתר ניחשו מביני העניין כי הסיבה לצבע היא הכיסוי המיוחד של עדשת המצלמה של אייפון 5 שעשוי מאבן ספיר וקריסטלים, פנו המשתמשים לתמיכה של אפל. מספר ימים אחרי הפנייה הם קיבלו תשובה מפתיעה ואפילו די מדהימה: "אתם פשוט לא מחזיקים את זה נכון". נשמע מוכר?

"צוות המהנדסים שלנו ממליץ לסובב את המצלמה הרחק ממקור האור בזמן צילום התמונות", כתבה גאונית ממחלקת התמיכה של אפל במכתב התגובה לתלונות של אחד מהמשתמשים שנחשף באתר רק משתמשים רשומים / מחוברים יכולים לצפות בקישור - .
"ההילה הסגולה שמופיעה בתמונות נחשבת להתנהגות נורמלית עבור המצלמה של אייפון 5".


התשובה של הנציגה מפתיעה לא רק בגלל שהיא קוראת לתקלה "התנהגות נורמלית" אלא כי היא מזכירה מאוד את רק משתמשים רשומים / מחוברים יכולים לצפות בקישור - ,
כשהאייפון 4 שרק הושק וחלק מהזמן פשוט לא קלט. אז הגיבה אפל באופן זהה וטענה רק משתמשים רשומים / מחוברים יכולים לצפות בקישור - . אז, היא גם התנצלה, או ליתר דיוק הבהירה שהיא לא מושלמת. גם הפעם זה יקרה?

רק משתמשים רשומים / מחוברים יכולים לצפות בקישור -