משה: "שמעתי שלאשתך יש קעקוע של דג".
יוסי: "היה דג. היא עשתה את זה לפני שהתחתנו".
משה: "ועכשיו?"
יוסי: "הפך ללווייתן"...

זוג זקנים נסעו לשדה התעופה, בציפייה לטוס לחופשה שהזמינו באיטליה. רגע לפני שנכנסו לשדה, הבעל פנה לאשתו ואמר: "האמת, שזה יכל להיות נחמד מאוד אם היינו מביאים איתנו את פסנתר הכנף שלנו..." אשתו ענתה לו: "השתגעת?! למה שנעשה זאת?" הבעל ענה: "כי השארתי עליו את הדרכונים שלנו..."

איש עסקים התקשר לאמו הזקנה. אמו ענתה לו ואמרה: "מה אתה בכלל טורח להתקשר?! מקסימום אקבל התקף לב ואמות - לא נורא." האיש הרגיש רע עם עצמו, והתנצל: "אני באמת מצטער שלא התקשרתי..." אמו ענתה: "זה בסדר גם שאתה אף פעם לא מבקר, אם אקרוס פשוט אזחל לטלפון ואחייג לאמבולנס." האיש: "אמא, פשוט הייתי עסוק מאוד, אני מצטער! אך אני בא לבקר השבוע, עם ריקי והילדים!" אמא: "אה? לאישתך לא קוראים תמר?" האיש: "רגע, הגעתי למשפחת אברמוביץ'?" האמא: "לא, הגעת למשפחת אלטרוביץ'." האיש: "סליחה, טעות!" האמא: "זה אומר שאתה לא מתכוון להגיע?!"

זקן אחד חזר יום אחד הביתה ואמר לאשתו בגאווה: "קניתי מכשיר שמיעה חדיש ומתקדם. "אשתו השמחה אמרה: "תודה לאל! ברוך השם! כבר עשר שנים אני מבקשת ממך יום-יום לקנות אחד!" "אההה", הבין הזקן, "אז זה מה שאת אומרת לי תמיד?!"

בחדר קטן בבית החולים שכבו שלושה זקנים תשושים. בכל בוקר, היה מגיע חב"דניק צעיר ומניח לכולם תפילין. כך נעשה כל יום, עד שהגיע יום שבת, והחב"דניק לא בא. בשתיים בצהריים אחד הזקנים שאל: "מה קרה, היום לא בודקים לחץ דם?"

זוג זקנים ישבו בבר ושתו להנאתם. לפתע האישה אמרה: "אתה יודע, אני פשוט אוהבת אותך. אני לא יודעת מה הייתי עושה בלעדיך, אתה היחיד שמביא אור לחיי!" בעלה המופתע, שלא האמין למשמע אזניו, שאל: "זו את מדברת, או היין?!" אשתו פנתה אליו עצבנית וענתה: "וודאי שזו אני מדברת! אל היין..."

רק משתמשים רשומים / מחוברים יכולים לצפות בקישור -


רק משתמשים רשומים / מחוברים יכולים לצפות בקישור - רק משתמשים רשומים / מחוברים יכולים לצפות בקישור -

רק משתמשים רשומים / מחוברים יכולים לצפות בקישור -