רק משתמשים רשומים / מחוברים יכולים לצפות בקישור -

מאת רק משתמשים רשומים / מחוברים יכולים לצפות בקישור - , ‏1 במאי 2014, 12:11
שוחררה גרסה 1.0 של Tails - התוכנה המכונה "מערכת ההפעלה של אנונימוס (Anonymous)" שבה נוהגים להשתמש, בין השאר, המדליף של מסמכי ה-NSA אדוארד סנואודן, העיתונאי שפרסם את המסמכים גלן גרינוולד ויוצרת הסרטים לורה פויטרס שתיעדה את פעילותו של סנואודן.
גרסה 1.0 של התוכנה, ששמה הרשמי הוא Amnesiac Incognito Live System, שוחררה ביום ג', לאחר קרוב לחמש שנות פיתוח. גרסה 1.0 נחשבת בדרך כלל לאבן הדרך החשובה ביותר בתהליך ההבשלה של תוכנה חופשית. הגרסה הציבורית הראשונה של התוכנה שמכונה היום Tails שוחררה ב-23 ביוני 2009 וכונתה אז Amnesia. קרוב לחמש שנים מאוחר יותר, Tails 1.0 היא הגרסה ה-36 במספר של התוכנה.
לאחר שמתקינים את מערכת ההפעלה המבוססת על Linux מתקליטור DVD, כרטיס SD או זיכרון USB, ניתן לגלוש באינטרנט מבלי להותיר עקבות (אלא אם מורים אחרת במפורש). מערכת ההפעלה כוללת כלים להצפנה ושמירה על פרטיות, וגם דפדפן אינטרנט, תוכנה למסרים מיידיים, לקוח דואר אלקטרוני וכלים לעריכת תמונה וקול. הגרסה החדשה כוללת עדכוני אבטחה והמפתחים קוראים למשתמשים למהר ולהתקין אותה.


פורסם ב: רק משתמשים רשומים / מחוברים יכולים לצפות בקישור - , רק משתמשים רשומים / מחוברים יכולים לצפות בקישור - , רק משתמשים רשומים / מחוברים יכולים לצפות בקישור -

מקור: רק משתמשים רשומים / מחוברים יכולים לצפות בקישור -