לחץ כאן למעבר לאתר החדש
+ התחבר או הירשם כדי לכתוב
תוצאות 1 עד 2 מ 2

אשכול: AutomateIt Pro 4.0.91 - להפעלה אוטומטית של תפקודים וישומים

מנהל ראשי הסמל האישי של P--L

Lightbulb AutomateIt Pro 4.0.91 - להפעלה אוטומטית של תפקודים וישומים

לעצלנים שבינינו כמוני, מוצע בזה ישום המאפשר אוטומציה של הפעלת תפקודים וישומים בטלפון החכם האנדרואידי. הישום מסוגל לנטר מגוון עצום של אירועים כגון הפעלת ישום, חיבור/ניתוק למטען, חיבור/ניתוק מ-BlueTooth, קליטת רשתות ספציפיות ב-WIFI , איתור תנועה ומיקום ספציפיים, אירוע בלוח שנה,
    מצב סוללה, הדלקה/כיבוי מסך, הודעת טקסט עם טקסט מוגדר, חיבור אוזניות, חיבור ל-USB ,
    שיחה נכנסת/יוצאת , כל אירוע של חישת רק משתמשים רשומים / מחוברים יכולים לצפות בקישור - ועוד. מגוון פעולות התגובה לאירועים הנ"ל גדול גם הוא
    ודומה לרשימה הנ"ל.
    מה שיפה בישום זה, בניגוד לאחרים כמוהו (כגון רק משתמשים רשומים / מחוברים יכולים לצפות בקישור - ) הוא, שניתן להשתמש במספר אירועים מורכבים
    ובמספר פעולות מורכבות כתגובה לאירועים הללו, עם חוקים של AND או OR:
    לדוגמה כאשר אירוע א' או ב' קורה, אזי יקרו פעולות ג' + ד' או
    כאשר א' + ב' קורים יופעלו פעולות ג'+ד'+ה'
    דוגמאות לחוקים שניסחתי עבור הטלפון שלי:
    1. כל פעם שיופעלו ישומי ניווט כגון Waze ,Igo או Sygic, " רק משתמשים רשומים / מחוברים יכולים לצפות בקישור - ", רק משתמשים רשומים / מחוברים יכולים לצפות בקישור -
    - יופעל אוטומטית מקלט ה-GPS של הטלפון, ולהיפך במקרה סגירת הישומים הנ"ל.
    2. כל פעם שהטלפון שלי מתחבר ל-BlueTooth של המכונית - מבוטל ה-Wifi, נפתח מקלט GPS
    ונפתח הישום " רק משתמשים רשומים / מחוברים יכולים לצפות בקישור - ", שבאמצעותו ניתן לאתר בקול-רם כתובת ולפתוח את ה-Waze אוטומטית
    על כתובת זאת.
    3. כל פעם שאני מחבר את הטלפון למטען, מתבצעת בדיקת ניידות, ואם הוא לא נמצא בתנועה - יושבתו ה-GPS וה-BlueTooth ויופעל ה-Wifi
    4. כל פעם שאני מנתק את הטלפון מטעינה, הוא יתחבר אוטומטית ל-BlueTooth
    5. כל פעם שאני משתיק את עוצמת הצלילים של הטלפון לרמת רטט בלבד, עוצמת הצלצולים תחזור
    לרמה המרבית כעבור שעתיים (למקרה ששכחתי להחזירה ובמצב זה הייתי עלול לפספס קריאות)
    ניתן כמובן לגבות ולשחזר את החוקים שבונים בעמל, כדי להקל על התקנה מתוך הישום.
    לאחר מכן ניתן לגבות את התיקיה AutomateIT מתוך זיכרון המכשיר לכל מיקום אחר למקרה הצורך.
    יש בחנות גוגל גם תוספים ספציפיים לישום הזה. אני לא ראיתי צורך בהם.
    הערה לגבי חוקי PL המצורפים לארכיב הנ"ל: החוקים הללו מתאימים 99% למכשירי גלקסי S3,
    אך יתכן שיהיה צורך לנסח חלק מהחוקים מחדש, כי רשימת הישומים אינה זהה בכל טלפון.
    למשל החוק המחייב הדלקת GPS בתגובה להדלקת Igo (שאין לכולם) יוגדר כשגיאה, במידה ש-Igo איננה מותקנת בטלפון. במצב זה ניתן להיכנס לעריכת החוק ולבטל את Igo.
    דוגמה נוספת היא התחברות הטלפון שלי ל-BlueTooth מוגדרת אך ורק להתקני BlueTooth
    הספציפיים שבמכוניות שלי, ולא יתאימו להתקנים של אחרים. ניתן לערוך גם את החוק הזה לפי הצורך.

רק משתמשים רשומים / מחוברים יכולים לצפות בקישור -

6.7 מ"ב

סיסמת פריסה

נערך לאחרונה על ידי P--L; 22/06/14 בשעה 23:24.
    כל תקלות התוכנה של המחשב נפתרות תוך דקות ע"י
    התוכנה החשובה ביותר רק משתמשים רשומים / מחוברים יכולים לצפות בקישור -

גיק מכור

+ התחבר או הירשם כדי לכתוב

נושאים נוספים שעשויים לעניין אותך:

1. תגובות: 2
    הודעה אחרונה: 27/01/18, 17:47
  2. תגובות: 6
    הודעה אחרונה: 12/12/17, 15:55
  3. תגובות: 0
    הודעה אחרונה: 23/04/17, 19:05
  4. תגובות: 0
    הודעה אחרונה: 22/06/14, 21:58
  5. תגובות: 3
    הודעה אחרונה: 30/10/13, 06:13

הרשאות פרסום

• אין באפשרותך לפרסם אשכולות חדשים
  • אין באפשרותך לפרסם תגובות
  • אין באפשרותך לצרף קבצים
  • אין באפשרותך לערוך את הודעותיך
  •  
מי אנחנו ?
אתר GeekZone.co.il הועלה לאוויר בספטמבר 2012.
האתר משמש מקום מפגש מרכזי ופעיל למומחי וחובבי תחום
הטכנולוגיה והמחשבים בארץ הכמהים לאיכות ולמקצועיות ללא פשרות !
הצטרף אלינו
למעלה