פחות משבועיים נותרו עד אשר ייחשף מכשיר הפאבלט הרביעי בסדרת Galaxy Note, אך באתר SamMobile נחושים לנצל את הזמן הנותר וממשיכים להדליף מידע אודות המכשיר המצופה. כעת מספקים מקורותיו של האתר פרטים על המצלמה החדשה של ה-Galaxy Note 4 וכן על לחצן צילום ייעודי ויוצא דופן שימוקם על גוף המכשיר.
הראיות ללחצן צילום מיוחד התגלו בקוד הקושחה של המכשיר תחת הכינוי Side Touch. מדובר בלחצן מגע קפסיטיבי הממוקם בצידו של המכשיר ותפקידו להורות על לכידת תמונות. לחצן צילום ייעודי על המסגרת מאפשר אחיזה יציבה יותר בזמן הצילום, אך יש לו גם חסרונות, כמו למשל מימוש פחות נוח של צילום בשלבים: חצי מהלך למיקוד ומהלך שלם להפעלת הצמצם.
באשר לאפליקציית הצילום עצמה, מוסר האתר מספר פרטים טכניים, ביניהם רזולוציות הצילום השונות שתציע. על פי השמועות, ייכלל ב-Galaxy Note 4 חיישן הצילום IMX240 מתוצרת סוני עם מייצב תמונה אופטי. חיישן זה יאפשר לכידת תמונות ברזולוציית 16 מגה-פיקסל, ולשמחתנו – בפורמט 16:9 הרחב. מי שיבחר לצלם בפורמט 4:3 הקלאסי, יאלץ להסתפק ברזולוציה של 12 מגה-פיקסל. כמו כן, יוצע פורמט ריבועי ביחס 1:1 וברזולוציית 9 מגה-פיקסל. מבחינת צילום וידאו, יתאפשרו הרזולוציות הבאות: UHD, WQHD, Full HD, HD ו-VGA.
כאמור, הידיעה מתבססת על קוד הקושחה של המכשיר, אך ישנן גם תמונות המחשה שנלקחו ככל הנראה מן המדריך הוירטואלי למשתמש. ייתכן שבסופו של דבר יבחרו בסמסונג שלא לממש את הפונקציה: מידע דומה דלף לרשת טרם השקתו של מכשיר ה-Galaxy S5, שהגיע ללא לחצן שכזה. עם זאת, ההחלטה להציב את הלחצן דווקא ב-Galaxy Note 4 נראית הגיונית למדי שכן מדובר במוצר גדול למדי.

רק משתמשים רשומים / מחוברים יכולים לצפות בקישור -