לחץ כאן למעבר לאתר החדש
+ התחבר או הירשם כדי לכתוב
תוצאות 1 עד 8 מ 8

אשכול: Advanced Installer Architect 11.4.1- שחזור התקנת תוכנות

Advanced Installer Architect 11.4.1- שחזור התקנת תוכנות

שלום חברים,

ישנן הרבה מאד תוכנות בעולם, אך רק לעיתים רחוקות אני נתקל בתוכנה מיוחדת, מרעישה, שממש מרגשת אותי.

כמובן שהתחושה הזאת הינה סובייקטיבית, ומה שמרגש אותי עשוי לשעמם אתכם.

אני יכול למנות על אצבעות כף יד אחת את התוכנות הגדולות מהחיים, המרעישות, כאלה שממש שינו את חווית השימוש במחשב (אולי שווה לפתוח אשכול- מהם חמש התוכנות החשובות ביותר בעיניך- עשוי להיות מעניין). כמובן שכל תוכנה חשובה בפני עצמה, ולא היינו מסתדרים ללא אנטיוירוסים, אופיס ועוד הרבה כאלה שאנו רואים אותן כמובן מאליו. אך בכל זאת, ישנן כמה "תוכנות על", כאלה שפרצו דרך ושינו את האופן בו אנו משתמשים במחשוב. רובן, אגב, לא מאד נפוצות ואם תשאלו את רוב המשתמשים הממוצעים, סביר שלא יכירו אותן (אם תשאלו אותי- מדובר בתוכנות הבאות, בסדר אקראי: Rollback, Vmware, Steganography, Google desktop, Virtual box וסליחה מכל החשובות האחרות שלא נכנסו).

ולמה כל ההקדמה הזאת? כי לטעמי התוכנה הבאה מצטרפת בקלות לליגת העל לעיל, לפחות אצלי.

הרבה זמן חיפשתי תוכנה, שתאפשר "להקליט" התקנה של תוכנות אחרות, לשמור את כל פרטי ההתקנה (לרבות קבצים, שינויים ברג'יסטרי, דרייברים וכל שינוי אחר) ותשמור את כל המידע היקר הזה בקובץ התקנה בודד, כדי לשחזר את הכל בלחיצת כפתור בודדת במחשב חדש או לאחר פרמוט. והנה, לשמחתי מצאתי סוף סוף, תוכנה שעושה בדיוק את זה.

למה זה טוב? אם התקינו לכם תוכנה שהתקנתה מסובכת במיוחד, דורשת הגדרות מרובות וכדומה. אם קובץ ההתקנה המקורי כבר אינו בנמצא יותר מכל סיבה שהיא. אם סתם מתחשק לכם להתקין תוכנות מרובות ברצף ובלי השהיות. לי, למשל, התקינו במעבדה תוכנה מסוימת, אך לא נתנו לי את קובץ ההתקנה. מאז אני נמנע מלפרמט כדי לא לאבד אותה. לו הייתה לי בזמנו את התוכנה הזאת, יכולתי לשחזר את הכל ברגע.

שיטת הפעולה פשוטה וגאונית: התוכנה ממפה את המערכת כולה לפני ההתקנה, ואחריה. כל השינויים שבוצעו במהלך ההתקנה, הופכים למעשה לקובץ התקנה המשחזר בעת הצורך את כל הדרוש.

כמובן שמומלץ להתקין תוכנה זו על מערכת חדשה ו"נקייה" לאחר פרמוט, אך היא תתפקד היטב גם אם תתקינו על מערכת משומשת.

יש לזכור, כי מטרתה של התוכנה הזאת איננה לפרוץ תוכנות. כלומר, אם תנסו להקליט תוכנה בתשלום ממחשב אחד לאחר, לא בטוח שזה יעבוד. לא זאת מטרתה. לעיתים קבצי הרישיון של התוכנה המועתקת, או סדר התקנתה, לא בהכרח יעבדו היטב במחשב אחר, כיוון שהם מותאמים למערכת ההפעלה הספציפית, לחומרת המחשב ולפרמטרים נוספים. אך לשחזר במחשב שלכם- בהחלט ניתן ורצוי.

בהצלחה לכולם.

Advanced Installer Architect 11.4.1 | 56 Mb

Advanced Installer is a Windows Installer authoring tool which enables developers and system administrators to easily build reliable MSI packages. Advanced Installer is a useful tool for administrators and developers which allows them to create reliable MSI packages.

Windows Installer is becoming the "de facto" software installation technology on Windows. Being preinstalled on the latest Microsoft operating systems, and also bundled with the most popular productivity packages (Office, etc.) this software installer provides a significant number of power features that improve application management and administration.
    This power doesn't come without pitfalls, and the most important of them all is the complexity. Creating an MSI file requires careful planning and editing of dozens of database tables.

Hundreds of pages of documentation must be read, countless lists of rules must be followed. Building a Windows Installer package may take days or even weeks. This is where a MSI creation tool comes to help.

*Advanced Installer makes MSI creation a snap
    *Advanced Installer integrates in automated build tools
    *Install and register the resources composing your application
    *Search, download and install Prerequisites
    *Organize your application in modules and components
    *Secure and choose your package's presentations
    *Extend the installation process with Custom Actions
    *Customize the installation User Interface

בית

רק משתמשים רשומים / מחוברים יכולים לצפות בקישור -

הורדה:

או:

מייסד האתר

יפה מאוד.

עבורי אציין את תוכנות הענן כגון Google Drive וה-Dropbox שהקלו עלי מאוד, ומסייעות בשמירה על סינכרון בין כל המכשירים עליהם הן מותקנות.
    אין ספק ש VirtualBox אדירה.

מנהל ראשי הסמל האישי של Speed
    תודה שרון

מעניין אם היא יכולה להקליט על הדרך כמה תוכנות יחד לקובץ MSI אחד.

התכונה הספציפית הרלוונטית לענייננו, הינה כמובן ה- Repack הנמצאת רק בגרסת הארכיטקט היקרה (מחירה לצרכן- 3,000$)- כמובן שהגרסא לעיל הינה זאת.

על יכולות ה-Repack ניתן ללמוד כאן:

אכן כתוב:
    Installer Repackager

• Capture multiple installations into a single package
    • Install application updates or slipstream service packs into the new setup

תמיד רציתי לעשות זאת. ע"פ תיאור היצרן, ניתן להפוך תוכנה רגילה לניידת ועוד. גדול !

שווה להתנסות בכל יכולות התוכנה הזאת אם כבר השקענו $3,000 בהורדה

מנהל ראשי הסמל האישי של P--L
    תרגיעו...ככל שהתוכנה גדולה ומורכבת יותר,
    כך סיכויי ה-Repackager להצליח קטנים יותר.
    בכל מקרה החבילה החדשה תתאים רק לאותה מערכת הפעלה,
    ולעיתים רק לאותו מחשב ספציפי, שבו היא יוצרה.
    נערך לאחרונה על ידי P--L; 25/08/14 בשעה 17:06.
    כל תקלות התוכנה של המחשב נפתרות תוך דקות ע"י
    התוכנה החשובה ביותר רק משתמשים רשומים / מחוברים יכולים לצפות בקישור -

למה אתה משבית שמחות

אתמול ניסיתי על תוכנה בעלת דרגת סיבוך בינונית, עושה רושם שעבד בסדר, אם כי כדי לוודא שאכן אין תקלות ייקח עוד זמן.

לגבי החלק השני בדברייך, אכן כך, וכמו שכתבתי אין מדובר בכלי פריצה אלא שחזור התקנה במחשב הספציפי.

אני עדיין מתעקש להתלהב. גם אם אין סיבה אמיתית, שמעתי שזה בריא.

לילה נפלא,

אפשר להתנסות ומקסימום הכסף חזרה

+ התחבר או הירשם כדי לכתוב

נושאים נוספים שעשויים לעניין אותך:

1. Snappy Driver Installer 1.5.1 Portable - לעדכון התקנים
    על ידי DANTAL בפורום תוכנה ומע"ה
    תגובות: 14
    הודעה אחרונה: 30/03/18, 00:27
  2. תגובות: 4
    הודעה אחרונה: 08/10/13, 13:56
  3. נקודת שחזור vs רולבק
    על ידי oren219 בפורום תוכנה ומע"ה
    תגובות: 4
    הודעה אחרונה: 05/05/13, 00:26
  4. תגובות: 3
    הודעה אחרונה: 02/02/13, 13:28

הרשאות פרסום

• אין באפשרותך לפרסם אשכולות חדשים
  • אין באפשרותך לפרסם תגובות
  • אין באפשרותך לצרף קבצים
  • אין באפשרותך לערוך את הודעותיך
  •  
מי אנחנו ?
אתר GeekZone.co.il הועלה לאוויר בספטמבר 2012.
האתר משמש מקום מפגש מרכזי ופעיל למומחי וחובבי תחום
הטכנולוגיה והמחשבים בארץ הכמהים לאיכות ולמקצועיות ללא פשרות !
הצטרף אלינו
למעלה