החל מיום 1 לאוגוסט השנה, הפסיקה גוגל את התמיכה במוצר קטן וחביב שיתכן ולא הכרתם כלל בשם Calendar Sync. בזה היא למעשה הביאה לסוף דרכו.

מוצר זה נועד לסנכרון בין תוכנת לקוח הדוא"ל שלכם, האאוטלוק למשל, לבין יומן גוגל במידה ואתם משתמשים בו. כלומר- כל אירוע שנוצר ביומן גוגל, מסונכרן מידית ליומן האאוטלוק. זה טוב למי שעובד עם שני היומנים ומעוניין להימנע מטעויות ותקלות וזה גם טוב אפילו יותר למי שמעוניין ליצור גיבוי מראה של כל לוח הזמנים שלו ע"ג המחשב הפרטי למקרה שחיבור לרשת אינו זמין או סתם למי שאינו סומך על שירותי ענן.

מעכשיו, כאמור, המוצר נגדע באכזריות ואיננו פועל יותר. להלן סקירה של 6 אלטרנטיבות טובות שעושות בדיוק את אותה פעולה והרבה יותר- הן מסנכרנות בנוסף ליומן גם את אנשי הקשר, המשימות, הפתקים ועוד. הכל כמובן בשלל אפשרויות מגוונות, באופן דו כיווני או חד כיווני לפי בחירה.

רוב המוצרים הינם למעשה תוסף לאאוטלוק המאפשר שליטה מיטבית ואינטואיטיבית בסנכרון. טווח המחירים נע בין חינם לגרסה בסיסית ועד 60$ לגרסאות היקרות. אני אישית בחרתי את האלטרנטיבה עליה המליץ הכתב (gsyncit), עלתה 19$ ושווה כל סנט. לא מבין איך הסתדרתי בלעדיה עד עכשיו. מומלץ ביותר.

רק משתמשים רשומים / מחוברים יכולים לצפות בקישור -