בסיקורים הבאים ניפגש עם מספר מודלים של כרטיס המסך ה-GTX 650 Ti כאשר הסיקור הראשון יפתח את הסבב עם
גרסת ה- GTX 650 Ti Super Superclocked Edition 1GB של EVGA.
SSC בפעולה
רק משתמשים רשומים / מחוברים יכולים לצפות בקישור -

הגרסה הנ"ל מגיעה עם OC מובנה מהמפעל של EVGA כאשר EVGA מבצעת OC רציני של146MHz (כ-16% מתדר הפעולה הכללי) ומקפיצה את תדר הפעולה ל-1071MHz כאשר מהירות הזיכרון עומדת בעינה (5.4GHz). בגלל גודלו של ה-OC זו אחת מהפעמים הבודדות ש-EVGA מדלגת על גרסת ה-SuperClocked ועוברת ישר לגרסת ה-Super SuperClocked, ולכן לכרטיס הנ"ל אין מקבילה עם גרסת SuperClocked.
קירור מאסיבי לכרטיס קטן
רק משתמשים רשומים / מחוברים יכולים לצפות בקישור -

חוץ מה-OC כפי שבדרך כלל אופייני ל-EVGA עיצוב הכרטיס דומה מאוד לעיצוב של Nvidia. במקרה הזה EVGA משתמשת בלוח המודפס של Nvidia אולם עם הקירור שלהם (לפי דעתי יותר מחוסר ברירה בגלל העוצמה של ה-OC), כך שבנוסף למאוורר הכרטיס מגיע עם היטסינק די גדול מאלומיניום, אמנם זהו עדיין גוף קירור אקטיבי אולם בהשוואה לגרסת ה-reference של Nvidia העיצוב של EVGA מקשר חלק גדול יותר של האוויר לכיוון הפליטה כאשר EVGA משתמשת בסוגר הייחודי שלה לזרימה גבוהה.
הסוגר הייחודי של EVGA
רק משתמשים רשומים / מחוברים יכולים לצפות בקישור -

מלבד ה-OC והקירור המוגדל הגרסה של EVGA זהה לגרסה של Nvidia.

ביחד עם הכרטיס EVGA מספקת חבילת תוכנות ייעודיות, EVGA ממשיכה עם העדכונים של ה-OC Scanner X וה-PrecisionX כאשר יצאה סדרת ה-GTX 600. 2 התוכנות מהוות חלק משמעותי עבור ה-GTX 650 Ti SSC בגלל יכולות ה-OC שלו.
PrecisionX נותרה כתקן עבור שירות OC לכרטיס המסך בגלל ממשק המשתמש שלה ובמקרה הזה בעיקר בגלל התמיכה בבקרת מתח. בינתיים ה-OC Scanner X הוא אחד מהסורקים היותר טובים יש כרגע, למרות שהוא משתמש בשיטת שאר הסורקים שהיא hit&miss על מנת לנטר בעיות.
תמונה מהתוכנה PrecisionX (שותפה של האח הבוגר MSI AfterBurner)
רק משתמשים רשומים / מחוברים יכולים לצפות בקישור -

נסיים עם שאר החבילה, חוץ מהכרטיס והתוכנות ניתן למצוא גם מתאם molex, מדריך ומדבקות. כמו כל כרטיסי EVGA גם הכרטיס הזה מגיע עם 3 שנות אחריות עם אפשרות הרחבה של שנתיים או 7 שנים אם מבצעים את הרכישה בעת ההזמנה, מה שגם יפתח לאותו קונה גישה לתוכנית השדרוג של EVGA.
הכרטיס מתומחר בכ-159$ לגרסת ה-1GB ו-179$ לגרסת ה-2GB.