נעים מאוד! הכירו את הגרסה האחרונה שתסוקר כאן ל-GTX 650 Ti, והיא הגרסה של Gigabyte, עם הכרטיס Gigabyte GeForce GTX 650 Ti OC 2GB. כמו שאר החברות שסוקרו כאן גם הגרסה של Gigabyte מגיעה עם OC מהמפעל, והפעם OC שמקפיץ את תדר הליבה ל-1033MHz שזה 108MHz (כ-12%) יותר מתדר הליבה של גרסת ה-reference כמו בגרסה של Zotac. אולם בניגוד ל-Zotac וכמו EVGA תדר הזיכרון נותר ללא שינוי ב-5.4GHz.

עם ה-OC הכי חלש מבין החברות, Gigabyte טוענת את כתר העיצוב, שחורג באופן המשמעותי ביותר מעיצוב ה-PCB של גרסת ה-reference. אמנם ה-PCB עצמו נשאר ללא שינוי (ובאותו האורך 5.75), אך הקירור של Gigabyte מכיל 2 מאווררים שהופך את הכרטיס למעשה לשונה באופן משמעותי מקירור האוויר הפתוח שראינו בכרטיסים הקודמים. למרות שעיצוב הקירור המשומש תלוי בדגם הספציפי של הכרטיס, כל גופי הקירור מסוג Windforce של Gigabyte חולקים את אותו עיצוב בסיסי, שכולל היטסינק אלומיניום שרץ לאורך הכרטיס ומתחבר אליו באמצעות heatpipes (במקרה של ה-GTX 650 Ti 2 heatpipes).

רק משתמשים רשומים / מחוברים יכולים לצפות בקישור -

את סירקולציית האוויר מספקים 2 מאווררי 95 מ"מ שמורכבים לאורך ההיטסינק, המאווררים ההללו גדולים באופן די מגוחך כך שמצד אחד הם משפיעים בצורה מאוד יעילה אך מאידך הם גורמים לכרטיס לגדול לאורך של 9.3.

רק משתמשים רשומים / מחוברים יכולים לצפות בקישור -

בינתיים חוץ מהשינוי המינורי ב-PCB, Gigabyte שינתה את פורטי התצוגה כך שזה יתאים לצרכים שלהם (כלומר העיצוב), כמו Zotac גם Gigabyte החליטה לבצע מערום DVI יחד עם פורט HDMI ו-VGA. עם ביצועים שרק הולכים וגדלים ושכיחות ענפה של כרטיסי מסך כיום במערכות המחשוב, פורט ה-VGA יורד מגדולתו כך ש-Gigabyte היא היחידה אשר מוציאה לפועל כרטיס עם פורט VGA במקום פלאג DVI-VGA.

רק משתמשים רשומים / מחוברים יכולים לצפות בקישור -

וכעת לחבילה, יש לנו את האוסף הרגיל של מתאמי ה-molex ומדריך הפעלה מהירה, אמנם זה לא נכלל או רשום בקופסה אך הכרטיס פועל עם תוכנת האוברלוק gigabyte oc guru II שזמינה באתר האינטרנט של Gigabyte. אמנם התוכנה לא בדיוק עומדת בסטנדרט הגבוה ביותר של תוכנות האוברקלוק אך היא פונקציונאלית ועושה את העבודה, מה שכמובן נהדר בהתחשב בגודל הקירור שמחייב OC.

רק משתמשים רשומים / מחוברים יכולים לצפות בקישור -

הכרטיס מגיע עם אחריות ל-3 שנים, ומתומחר בכ-174$ (169$ ללא AC3)