לחץ כאן למעבר לאתר החדש
+ התחבר או הירשם כדי לכתוב
תוצאות 1 עד 1 מ 1

אשכול: הצרור היומי

מנהל ראשי הסמל האישי של P--L

Talking הצרור היומי

רק משתמשים רשומים / מחוברים יכולים לצפות בקישור -

===

כהנים בניילונים
    משפחת כהנים חרדית, שהוזמנה לשמחה משפחתית בארה"ב ונתקלה בבעיה שמטוס אל על עובר מעל לבית הקברות בחולון, מצאה פתרון – בני המשפחה יוכנסו לתוך שקיות ניילון המשמשות את אנשי זק"א (זיהוי קורבנות אסון).
    כהנים אסורים בכניסה לבית הקברות בשל טומאת מתים. הבעיה ההלכתית האחרונה התעוררה לאחר שפוסקים חרדים קבעו כי העובדה שמפרידים מאות מטרים בין בית הקברות לטסים והחציצה שיוצר גוף המטוס אינם מספקים. לפיכך, הוחלט כי הכהנים האדוקים יתעטפו בשקיות ניילון, שייסגרו הרמטית. בני המשפחה פנו לזק"א וביקשו מהם שיעזרו בעניין השקיות ובמקביל ביררו באל על האם יאשרו להם להתעטף בשקיות. לאחר שזק"א הודיעו כי יוכלו לספק את השקיות ואל על אישרו להם לטוס עטופים יכלו הכהנים להתקשר לארה"ב ולדווח לבי משפחתם: "אנחנו באים". בשבוע שעבר אישר שר התחבורה למטוס אל על, שבו טס אדמו"ר חשוב, לסטות ממסלולו על מנת שלא לעבור מעל בית הקברות בחולון.

=====================================
    הבת של השכנים שלנו מקומה 7 התחתנה, אבל הזוג הצעיר לא יכול להרשות לעצמם את ירח הדבש,כך שהם בילו את ליל-הכלולות בדירה של אימא ואבא בלילה הראשון שלהם ביחד.בשעות הבוקר, שי, האח הקטן של חנה הכלה, בא לאכול את ארוחת הבוקר...כמו שהוא הולך מחוץ לדלת ללכת לבית הספר, הוא שואל את אימא אם הזוג הצעיר עדיין בחדרם.התשובה היא, "כן".שי הקטן שואל : האם את יודעת מה אני חושב? "אימא שלו משיבה : 'אני לא רוצה לשמוע מה אתה חושב! פשוט לך לבית הספר"שי בא הביתה לארוחת צהריים ומבקש את אימא,' האם הם למעלה עדיין? התשובה היא, "כן". שי אומר : את יודעת מה אני חושב? "אימא שלו משיבה : לא משנה מה אתה חושב! אכול את ארוחת הצהריים ולך בחזרה לבית הספר ,לחוג שלך..."אחרי החוג, שי בא הביתה ומבקש שוב : 'האם חנה וגיא למעלה עדיין?"אימא שלו אומרת : "כן".הוא שואל : 'האם את יודעת מה אני חושב?"אימא משיבה לו : 'בסדר, עכשיו תגיד לי מה אתה חושב?"הוא אומר: "אתמול בלילה גיא הגיע לחדר שלי לבקש ווזלין ואני חושב...שנתתי לו אתהדבק לטיסן...
    ===================================
    A Jew having no children, no money, no home and a blind mother, prays
    sincerely to God for improving his status in life
    God is very pleased with his prayer, and...grants him one wish !!!...... just one
    The Jew says OK God, thanks! My one and only wish is- 'I want my Mom
    to see my wife putting a twenty million dollar diamond necklace around
    my child's neck, in my Mercedes Benz S600 parked near the swimming pool of our new 5 acre bungalow in Beverly Hills
    GOD: Damn it ! I still have a lot to learn from these Jews

נערך לאחרונה על ידי P--L; 21/04/13 בשעה 19:48.
    כל תקלות התוכנה של המחשב נפתרות תוך דקות ע"י
    התוכנה החשובה ביותר רק משתמשים רשומים / מחוברים יכולים לצפות בקישור -

+ התחבר או הירשם כדי לכתוב

נושאים נוספים שעשויים לעניין אותך:

1. הצרור היומי
    על ידי P--L בפורום על קפה ומאפה
    תגובות: 1
    הודעה אחרונה: 10/03/15, 15:31
  2. הצרור היומי
    הודעה אחרונה: 24/02/15, 18:20
  3. הצרור היומי
    הודעה אחרונה: 15/02/14, 08:02
  4. הצרור היומי
    הודעה אחרונה: 19/01/14, 14:23
  5. הצרור היומי
    הודעה אחרונה: 16/12/13, 07:03

הרשאות פרסום

• אין באפשרותך לפרסם אשכולות חדשים
  • אין באפשרותך לפרסם תגובות
  • אין באפשרותך לצרף קבצים
  • אין באפשרותך לערוך את הודעותיך
  •  
מי אנחנו ?
אתר GeekZone.co.il הועלה לאוויר בספטמבר 2012.
האתר משמש מקום מפגש מרכזי ופעיל למומחי וחובבי תחום
הטכנולוגיה והמחשבים בארץ הכמהים לאיכות ולמקצועיות ללא פשרות !
הצטרף אלינו
למעלה