חרדי עיוור עומד ברחוב בתל אביב ופונה לעוברים ולשבים: "אנשים טובים, צדקה... אני עיוור ויש לי 12 ילדים לפרנס ואין מספיק אוכל בבית"...
"אני לא מבין", פונה אליו אחד העוברים והשבים, "אם אין כסף למה עשית 12 ילדים?"
"תגיד לי", מיתמם החרדי, "אתה חושב שאני רואה מה אני עושה?"...

....אחרי כשבוע של עבודה ניגש הבוס לפקידה החדשה ומביע את שביעות רצונו מעבודתה ואז הוא שואל: "אם אני אתן לך חפיסת שוקולד, זו הטרדה מינית?"
הפקידה שתמהה על השאלה עונה: "אני חושבת שלא", ולוקחת את השוקולד.
חודש לאחר מכן, הוא ניגש להביע שוב את שביעות רצונו.... ושוב הוא ושואל: "אם אתן לך בונבוניירה, זו הטרדה מינית?"
הפקידה עונה: "לא נראה לי שזו הטרדה מינית", ומקבלת את הבונבוניירה.
עובר חודש נוסף והבוס מגיע עם סלסילה גדולה של שוקולדים פרלינים וממתקים. "אם אני אתן לך את הסלסילה זו הטרדה מינית?"
הפקידה: "אני ממש לא חושבת שמדובר פה בהטרדה מינית" ולוקחת את הסלסילה.
אחרי מספר ימים פוגשת הפקידה את חברתה הטובה. "נו, איך במשרד החדש?"
"מה אני אגיד לך - ממש נחמד לי". "ואיך הבוס החדש?"
"נו, אל תשאלי!!! עד שהוא ישכיב אותי, אני אקבל סוכרת..."

בלונדינית אחת עלתה על מטוס בנמל תעופה פרנקפורט בגרמניה, נגשה למחלקה הראשונה והתיישבה על כיסא. ניגשה אליה דיילת לבדוק את כרטיס הטיסה שלה, ואמרה לה: "אני מצטערת, אבל המקום שלך הוא במחלקת התיירות." ענתה לה הבלונדינית: "אני בלונדינית, אינטלגנטית וטסה לישראל. אני לא זזה מכאן." מיהרה הדיילת לקרוא לדייל הראשי. ניגש הדייל לבלונדינית ואמר לה גם הוא שעליה לפנות את מקומה. גם לו ענתה הבלונדינית: "אני בלונדינית, אינטלגנטית וטסה לישראל. אני לא זזה מכאן." פנה הדייל הראשי לקברניט וסיפר לו את המעשה. ניגש הקברניט לבלונדינית, לחש לה משהו באוזן ומיד היא קמה ממקומה ועברה למחלקת התיירות. הדייל נדהם ושאל אותו: "מה אמרת לה לכל הרוחות?" "פשוט מאוד", ענה הקברניט, "אמרתי לה שחמש השורות הראשונות טסות לעירק..."

בלונדינית עומדת ליד מכונת שתיה, מכניסה מטבע, מוציאה קולה.
מכניסה מטבע, מוציאה קולה.
ניגש אליה בחור ושואל: "תגידי! את מפגרת? מה את עושה?"
עונה הבלונדינית: "אל תפריע...אתה לא רואה שאני זוכה ?"