+ התחבר או הירשם כדי לכתוב
תוצאות 1 עד 2 מ 2

אשכול: אפל מציגה מסמך "מדעי" כתגובה לבעיית המצלמה שנתגלתה באייפון 5

גיק מסור הסמל האישי של YMCA

אפל מציגה מסמך "מדעי" כתגובה לבעיית המצלמה שנתגלתה באייפון 5

רק משתמשים רשומים / מחוברים יכולים לצפות בקישור -
    זהו היה האשכול הקודם אשר שם הוצגה הבעיה המדוברת: תמונות בגוון סגלגל יוצאות ממצלמת המכשיר החדש והמפואר.
    תגובתה של אפל הייתה תמוהה למדיי: "אתם מחזיקים את המכשיר בצורה לא נכונה".

כמעט שבוע אחר כך, מוציאה אפל מסמך אשר מציע הצעות בצורה דיי "מדעית" למנוע את הופעת הגוון הסגול בתמונות.

המסמך מוצג להלן:

Symptoms

A purplish or other colored flare, haze, or spot is imaged from out-of-scene bright light sources during still image or video capture.

Resolution

Most small cameras, including those in every generation of iPhone, may exhibit some form of flare at the edge of the frame when capturing an image with out-of-scene light sources. This can happen when a light source is positioned at an angle (usually just outside the field of view) so that it causes a reflection off the surfaces inside the camera module and onto the camera sensor. Moving the camera slightly to change the position at which the bright light is entering the lens, or shielding the lens with your hand, should minimize or eliminate the effect.

רק משתמשים רשומים / מחוברים יכולים לצפות בקישור -

השוואת תמונות בין המכשיר הקודם, למכשיר החדש לבין מצלמת SLR

פשוט עצוב אבל מה זה משנה עדיין יקנו תמכשיר וימשיכו לקנות מכשירים של אפל עם כל פעם משהוא אחר שנדפק לא נראה לי שאפל עושה בדיקות של אבטחת איכות לפני שהיא משחררת תמוצרים שלה ואני מבין אותה למה כי יש לה עדר עצום שכמו ילדים קטנים משפריצים מהשמועה שיצא דגם חדש וככה בלי לראות מה הבעיות של המכשיר ומתפשרים עם הטעויות של אפל בכל מכשיר עצובבבב חברים
    אני מעיף תאיפון שלי ברגע שיביאו לי את הלומייה 920 של נוקיה
    ושלא יעבדו עליכם

+ התחבר או הירשם כדי לכתוב

נושאים נוספים שעשויים לעניין אותך:

1. תקלה חדשה באייפון 5: המצלמה "שורפת" את התמונות
    על ידי עמרי בפורום מכשירים חכמים
    תגובות: 0
    הודעה אחרונה: 04/10/12, 02:38

הרשאות פרסום

• אין באפשרותך לפרסם אשכולות חדשים
  • אין באפשרותך לפרסם תגובות
  • אין באפשרותך לצרף קבצים
  • אין באפשרותך לערוך את הודעותיך
  •  
מי אנחנו ?
אתר GeekZone.co.il הועלה לאוויר בספטמבר 2012.
האתר משמש מקום מפגש מרכזי ופעיל למומחי וחובבי תחום
הטכנולוגיה והמחשבים בארץ הכמהים לאיכות ולמקצועיות ללא פשרות !
הצטרף אלינו
למעלה