+ התחבר או הירשם כדי לכתוב
תוצאות 1 עד 5 מ 5

אשכול: CyanogenMod 10 - רום משודרג, מבוסס על גרסת אנדרואיד Jelly Bean 4.1.2 העדכנית - המדריך המלא !

מייסד האתר

CyanogenMod 10 - רום משודרג, מבוסס על גרסת אנדרואיד Jelly Bean 4.1.2 העדכנית - המדריך המלא !

המדריך הנ"ל אינו מכיל רקע ומושגים מקדימים והוא מיועד לאנשי אנדרואיד מנוסים.
    יישום המדריך הוא על אחריותכם בלבד.
    המלצתי האישית היא כי בטרם תבצעו כל שינוי מכול סוג שהוא במכשירכם, לאו דווקא השינוי שמוצע להלן,
    הקפידו להבין היטב את כל הסעיפים וכל ההוראות.

צוות CyanogenMod משחרר גרסת רום נוספת, גרסה 10, עבור מכשיר האנדרואיד שברשותכם.
    גרסה זו מבוססת על אנדרואיד 4.1.2 (JB), מה שמגביר את ביצועי המכשיר ואמינותו.
    בשלב זה, גרסה זו מוגדרת כגרסה לילית (nightly) אומנם על פי הרישומים ברשת היא נמדדת כיציבה מספיק ובמידת מה אולי אף יותר מרומים ששוחררו לקהל המשתמשים באופן רשמי.

CyanogenMod הינו פרויקט קהילתי חופשי שמטרתו להעמיד לרשות משתמשי האנדרואיד את מיטב החידושים והעדכונים, ללא עיקובים.
    הפעם, צוות CyanogenMod מביא לנו גרסה נוספת המבוססת כולה על גרסת אנדרואיד המעודכנת ביותר, מה שמגביר את ביצועי המכשיר ואמינותו !

שבו בנפשכם שיכולתם להתקין מערכת הפעלה אמיתית ולא סתם אריזה מסורבלת וענקית של תוכנות ויישומים למכביר, שאינכם מכירים אפילו 80% מהם...
    מערכת הפעלה מותאמת אישית ולפי העדפותיכם האישיות ! ללא דפדפן, ללא נגן-מדיה, ללא צייר. ללא מצוי - רק מה שרצוי. דמיינו !

מצב אידיאלי שכזה מוכר היטב למשתמשי הלינוקס.
    המנוסים יותר מתקינים מערכות נקיות לגמרי ובונים את מערכת ההפעלה שלהם ממרכז הקרנל ומעלה עד רמת היישומון הבודד.
    ללא תכתיבים, ללא קיבועים וללא לכלוך שלא ניתן להיפטר ממנו.

בשיטה זו האחרונה דוגלת גם האנדרואיד. הקוד פתוח וחופשי, הרעיונות זורמים, המפתחים מתפרעים והמשתמשים נהנים !
    ניצלו זאת צוות CyanogenMod כדי ליצור ולספק גרסה נקיה, קלילה, יעילה ובעלת חידושים נוספים מלבד אלו הרשמיים.
    גרסה זו כוללת בתוכה רק כמה יישומי בסיס. מחשבון, יישומון דוא"ל, דפדפן בסיסי, אנשי קשר, SMS, חייגן, גלריה, מצלמה ועוד מספר.
    את היתר, תהיו רשאים להתקין ולהגדיר כאוות נפשכם.

מצב כזה שונה לגמרי ממצב אחר בו המכשיר הגיע צרוב ברום ישן של חברת הסלולר או היצרן, ואליו הודבקו אין ספור יישומים, אפליקציות והגדרות "מטעם", כאלו שקשה מאוד להיפטר מהם, אם בכלל אפשר.

גרסה זו המובאת לפניכם הינה גרסה נקיה, מבוססת רק משתמשים רשומים / מחוברים יכולים לצפות בקישור - (קוד המקור של האנדרואיד) ולא זו של סמסונג או יצרן/חברת סלולר אחר/ת.
    לפיכך, תוכנות כגון KIES לא יפעלו ולא תצליחו לסנכרן בינם לבין מכשירכם. מי שמעוניין להתנסות ולחוות גרסה חדשה, לאו דווקא זו,
    כדאי שיסגל לעצמו פתרונות גיבוי חלופיים, יעילים ובטוחים יותר, למשל סנכרון גוגל, TitaniumBackup וכד'.

הגרסה נתמכת במכשירים: GT-I9000, GT-I9100, GT-I9300 (יתר הרשימה רק משתמשים רשומים / מחוברים יכולים לצפות בקישור - ).

רשימת הבאגים הידועים עבור מכשירי גלקסי S2 מתפרסמת רק משתמשים רשומים / מחוברים יכולים לצפות בקישור - ועבור S3 רק משתמשים רשומים / מחוברים יכולים לצפות בקישור - . לעיונכם...

כדי להתקין את CyanogenMod 10, על המכשיר שברשותכם להיות פתוח לשימוש בהרשאות root. אם אינכם יודעים מה זה או אינכם יודעים כיצד לעשות זאת, תוכלו לשאול זאת בנפרד על-גבי הפורום.

ההוראות והקישורים מטה מותאמים למכשיר גלקסי S2 בלבד.
    העיקרון דומה גם עבור מכשיר ה- S3 ובכל אופן, הוראות ההתקנה עבור יתר המכשירים הנתמכים בגרסה זו של הרום מופיעות רק משתמשים רשומים / מחוברים יכולים לצפות בקישור - .

הוראות התקנה:

• יש להוריד את גרסת הרום העדכנית מכאן: רק משתמשים רשומים / מחוברים יכולים לצפות בקישור -
    • יש להוריד את חבילת האפליקציות של גוגל מכאן: רק משתמשים רשומים / מחוברים יכולים לצפות בקישור -
    • יש לוודא שאינכם מריצים קרנל בגרסת MMC-SUPERBRICK-BUG.

אם אינכם בטוחים בקשר לסעיף 3, יש לצרוב את הקרנל הבא דרך אודין: רק משתמשים רשומים / מחוברים יכולים לצפות בקישור -

• להעתיק את קובץ הזיפ CM10 לזיכרון הפנימי של המכשיר
    • להעתיק את קובץ הזיפ GApps לזיכרון הפנימי של המכשיר
    • אתחלו את המכשיר למצב ריקברי
    • צירבו את הרום CM10
    • צירבו את קובץ האפליקציות של גוגל GApps
    • לבצע ניקוי מלא - data Wipe / Factory Reset
    • אתחול המכשיר
    • מפתחי הרום ממליצים שלא לבצע שיחזור למכשיר באמצעות שום תוכנות שיחזור נתונים כגון TitaniumBackup ודומיה וממליצים להימנע מכך אם אפשר.

כמובן שאת אנשי הקשר ניתן לייבא חזרה דרך סינכרון המכשיר עם חשבון הגוגל שלכם, בהנחה שבוצע סינכרון קודם.

שדרוג מגרסה הקודמת של CyanogenMod 10:

• להעתיק את קובץ הזיפ CM10 לזיכרון הפנימי של המכשיר
    • איתחול למצב ריקברי
    • לצרוב את קובץ הזיפ CM10
    • לבצע Wipe cache partition ו- dalvik-cache
    • אתחול המכשיר

תמונות מהרום החדש: (לקוח מאתר הבית ולכן לא בעברית).

גיק מסור הסמל האישי של YMCA
    עמרי היקר!
    כתיבה מפורטת, מדוייקת ומקצועית להפליא!
    ישר כוח, מדובר על תוספת מבורכת לפורום.

הייתי נורא רוצה להפליש את הרום הנ"ל על המכשיר שלי (S3), בעיקר בגלל העבודה המבורכת של צוות CM!
    עוד על המכשיר הראשון שלי (Nexus 1) הייתי מכור לשחרורי ה- nightly שלהם, והייתי מחליף ומחדש על בסיס יום-יומי.
    קראתי ברחבי הרשת, שאיכות המצלמה יורדת (לפחות לגביי המכשיר שלי - S3) כאשר עובדים עם הרום הנ"ל. והסיבה היא - הקוד הסגור של סמסונג!
    לכן ברום המקורי של סמסונג, איכות הצילום גבוהה יותר.

אני לא יודע עד כמה זה אמיתי, אני רק יודע שזו הסיבה היחידה שאני לא עובר לרום הזה.
    יכול להיות שבקרוב אמצא זמן, אגבה את המכשיר, ואראה במה מדובר.

שוב עמרי, עבודה נפלא!

"המדריך הנ"ל אינו מכיל רקע ומושגים מקדימים והוא מיועד לאנשי אנדרואיד מנוסים.
    יישום המדריך הוא על אחריותכם בלבד."

יציאה ממצב brik (מכשיר מת ) עולה 450 שח . אז באמת רק למבינים !

מייסד האתר

ציטוט נכתב במקור על ידי YMCA צפיה בהודעה
    עמרי היקר!
    כתיבה מפורטת, מדוייקת ומקצועית להפליא!
    ישר כוח, מדובר על תוספת מבורכת לפורום.

הייתי נורא רוצה להפליש את הרום הנ"ל על המכשיר שלי (S3), בעיקר בגלל העבודה המבורכת של צוות CM!
    עוד על המכשיר הראשון שלי (Nexus 1) הייתי מכור לשחרורי ה- nightly שלהם, והייתי מחליף ומחדש על בסיס יום-יומי.
    קראתי ברחבי הרשת, שאיכות המצלמה יורדת (לפחות לגביי המכשיר שלי - S3) כאשר עובדים עם הרום הנ"ל. והסיבה היא - הקוד הסגור של סמסונג!
    לכן ברום המקורי של סמסונג, איכות הצילום גבוהה יותר.

אני לא יודע עד כמה זה אמיתי, אני רק יודע שזו הסיבה היחידה שאני לא עובר לרום הזה.
    יכול להיות שבקרוב אמצא זמן, אגבה את המכשיר, ואראה במה מדובר.

שוב עמרי, עבודה נפלא!
    תודה רבה. מה המקור לגבי עניין המצלמה ?

ציטוט נכתב במקור על ידי shaulyael צפיה בהודעה
    "המדריך הנ"ל אינו מכיל רקע ומושגים מקדימים והוא מיועד לאנשי אנדרואיד מנוסים.
    יישום המדריך הוא על אחריותכם בלבד."

יציאה ממצב brik (מכשיר מת ) עולה 450 שח . אז באמת רק למבינים !
    מסכים.

גיק מסור הסמל האישי של YMCA
    ציטוט נכתב במקור על ידי עמרי צפיה בהודעה
    תודה רבה. מה המקור לגבי עניין המצלמה ?
    תגובות של משתמשים ברחבי הרשת.

+ התחבר או הירשם כדי לכתוב

נושאים נוספים שעשויים לעניין אותך:

1. .0.5 Glary Utilities PRO 5.2 הגרסה העדכנית ביותר !!!! ?????
    על ידי אפולו בפורום תוכנה ומע"ה
    תגובות: 2
    הודעה אחרונה: 01/06/17, 09:35
  2. Your guide to the Windows 10 המדריך לחלונות 10
    על ידי DANTAL בפורום Windows10
    תגובות: 1
    הודעה אחרונה: 19/10/14, 13:55
  3. Cpu-z כך תדעו את מפרטכם המלא - מדריך מקיף
    על ידי Prowler בפורום חומרה
    תגובות: 13
    הודעה אחרונה: 26/11/13, 14:46
  4. Vהכל אודות בניית מחדש - המדריך
    על ידי MAJER בפורום תמיכה טכנית
    הודעה אחרונה: 23/02/13, 15:50
  5. מקלדת עם מלא אפשריות Jelly Bean Keyboard PRO v1.8.0
    על ידי shaulyael בפורום מכשירים חכמים
    הודעה אחרונה: 05/12/12, 12:53

תגיות עבור אשכול הזה

הרשאות פרסום

• אין באפשרותך לפרסם אשכולות חדשים
  • אין באפשרותך לפרסם תגובות
  • אין באפשרותך לצרף קבצים
  • אין באפשרותך לערוך את הודעותיך
  •  
מי אנחנו ?
אתר GeekZone.co.il הועלה לאוויר בספטמבר 2012.
האתר משמש מקום מפגש מרכזי ופעיל למומחי וחובבי תחום
הטכנולוגיה והמחשבים בארץ הכמהים לאיכות ולמקצועיות ללא פשרות !
הצטרף אלינו
למעלה