אשכול נעול
תוצאות 1 עד 1 מ 1

אשכול: גילוי נאות: השיטה והטעם האישי שלי בבחירת הסרטים לביקורת

מנהל ראשי הסמל האישי של P--L

Lightbulb גילוי נאות: השיטה והטעם האישי שלי בבחירת הסרטים לביקורת

1. מהי שיטתי לבחירת הסרטים לצפיה לצורך ביקורת ?
    אני נעזר בתקצירים ולעיתים גם בקדימונים של רק משתמשים רשומים / מחוברים יכולים לצפות בקישור - כדי לאתר מראש
    את מה שעונה לטעמי. מה שבמבט ראשון אינו עונה לקריטריונים להלן, לא יבחר לצפיה.

2. מה כן בא בחשבון אצלי ?
    סרטים מהסוגות הבאות עם עדיפות ברורה למציאותיות ועלילה תפורה עד הפרטים הקטנים:
    א. דרמה קלאסית - סוג של עימות/ים או סכנה בתוך רומן, יומן אירועים, הרפתקאות, סיפור תקופתי. עדיפות למבוסס על תעודה או ספר
    ב. דרמת מותחן - סוג של דרמה המתמחה ביצירת מתח בעיקר אינטלקטואלי כגון חידה בלשית
    ג. דרמת פעולה - סוג של דרמה, המתמחה ביצירת מתח דרך ריבוי אירועים, תנועה או אלימות
    ד. דרמה בדיונית - סוג של דרמה בתנאים לא מציאותיים: בעתיד, במסתורי האמונה והרוח, או בעולם אחר
    ה. דרמה בדיונית - עתידני - תת-סוג של דרמה-בדיונית, עם מתח או פעולה, המדגיש את תנאי הקיום בעתיד
    ו. דרמת קומדיה - אבל מצחיקה באמת (סוגה נדירה בימינו) מכילה בעיקר מרכיבי הפתעות, מבוכה או רק משתמשים רשומים / מחוברים יכולים לצפות בקישור -

3. מה נמצא בעדיפות נמוכה מאוד אצלי ?
    א. דרמת מותחן אימה - סוג של דרמת מותחן המתמקד בפחד אלימות ואכזריות קיצוניים (בדרך כלל לא מציאותי)
    ב. דרמת פנטזיה - סוג של דרמת מתח/פעולה בדיונית ולא עתידנית (כדוגמת הארי פוטר או שר הטבעות)
    ג. סרטי תעודה או מופעים חיים

4. מה לא בא בחשבון אצלי ?
    א. קומדיה מודרנית -
    כגון הזבל האמריקאי מלא דיבורים, נפיחות אינטלקטואליות ומשחק מוגזם שלא מצחיקים בכלל.
    ב. רומן קומי ("סרטי בנות") - דרמת רומן באווירה קלילה של מוזיקה, משחק -יתר מוגזם ולא מציאותי, סוף-טוב
    ג. סרטים סקטוריאליים - כגון סרטי ילדים, סרטי נעורים, סרטי משפחה, סרטי שחורים, שבהם הגיבורים
    הם ברובם מקתגוריה מסוימת, מאופינים למשל ברומנים קלילים, הרפתקאות, חיות חכמות ופנטזיות.
    ד. סרטי הנפשה

הסוגות המתוארות לעיל הינם רק צבעים עיקריים ויש לראותם כסכימה כללית.
    סרטים וסדרות רבים ומודרניים בעיקר משלבים בין מגוון הסוגות
    כמו צבעי הביניים המרובים בקשת הצבעים.

ט.ל.ח - לעיתים אני טועה בבחירה, אך בכל זאת מדווח.
    נערך לאחרונה על ידי P--L; 18/09/17 בשעה 19:48.
    כל תקלות התוכנה של המחשב נפתרות תוך דקות ע"י
    התוכנה החשובה ביותר רק משתמשים רשומים / מחוברים יכולים לצפות בקישור -

אשכול נעול

הרשאות פרסום

• אין באפשרותך לפרסם אשכולות חדשים
  • אין באפשרותך לפרסם תגובות
  • אין באפשרותך לצרף קבצים
  • אין באפשרותך לערוך את הודעותיך
  •  
מי אנחנו ?
אתר GeekZone.co.il הועלה לאוויר בספטמבר 2012.
האתר משמש מקום מפגש מרכזי ופעיל למומחי וחובבי תחום
הטכנולוגיה והמחשבים בארץ הכמהים לאיכות ולמקצועיות ללא פשרות !
הצטרף אלינו
למעלה