+ התחבר או הירשם כדי לכתוב
עמוד 1 מתוך 2 12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 10 מ 14

אשכול: פתרון להוספת תוסף תוכנת ההורדות 6.31.3 idm בדפדפן כרום גירסה 68

מנהל ראשי הסמל האישי של Speed

Lightbulb פתרון להוספת תוסף תוכנת ההורדות 6.31.3 idm בדפדפן כרום גירסה 68

1. יש לנווט אל הנתיב הבא: C:\Program Files (x86)\ רק משתמשים רשומים / מחוברים יכולים לצפות בקישור - .2. העתק את הקובץ IDMGCExt.crx אל שולחן העבודה.
    3. שנה את סיומת הקובץ מ-crx ל-zip
    4. גש לתוספי כרום ע"י לחיצה על שלושת הנקודות האנכיות בדפדפן למעלה משמאל-->כלים נוספים-->תוספים.
    5. העבר את הכפתור מצד שמאל למעלה למצב פיתוח. הכפתור צריך לזוז פסיק אחד שמאלה ואז יופיע מצד ימין למעלה "טען פריט לא ארוז".
    6. זהו, כאן הבעיה. אפשרות זו חסרה בגירסה 68 של כרום, כי ברירת המחדל היא שלא ניתן להפעיל סתם את מצב הפיתוח. במקרה שהאפשרות כן מופיעה, דלג ל-10.
    7. הדבק את הפקודה chrome://flags/ לשורת הכתובת ולחץ על אנטר. לחץ על Ctrl+F וכתוב את המילה Developer ולחץ אנטר. משמאל ל-Developer Tools experiments תשנה את המצב מ-Disabled ל-Enabled.
    8. סגור את דפדפן כרום ופתח אותו שוב.
    9. גש לתוספי כרום ע"י לחיצה על שלושת הנקודות האנכיות בדפדפן למעלה משמאל-->כלים נוספים-->תוספים, והפעל את מצב פיתוח. כעת ניתן לראות מצד ימין למעלה "טען פריט לא ארוז".
    10. מזער את דפדפן כרום וגרור את קובץ ה-IDMGCExt.zip משולחן העבודה ע"י לחיצת עכבר שמאלית קבועה, אל חלון הכרום שמזערת בסרגל הכלים למטה (בשורת המשימות), ושחרר את הקובץ שם. לשונית חדשה תקפוץ מאתר IDM אותו תסגור. חזור לתוספים ואשר את תוסף IDM בפינה השמאלית העליונה.
    11. במקרה שטרם מופיע כפתור הורדה של IDM, חזור על הפעולה בסעיף 10 אך הפעם תגרור לתוספים את הקובץ IDMGCExt.crx ללא שינוי הסיומת. כעת יופיע הכפתור.
    12. סגור את כרום ופתח מחדש ובדוק את IDM ביוטיוב. כפתור ההורדה צריך להופיע ליד כל סרטון.

בהצלחה !
    נערך לאחרונה על ידי Speed; 19/08/18 בשעה 14:33.
    רק משתמשים רשומים / מחוברים יכולים לצפות בקישור -

גיק טירון
    עד סעיף 10 הכל הסתדר,
    גררתי את התיקייה על חלון כרום והוא מראה סימן שהיא אפשר��(וגם שהדפדפן לא מזער ואני גורר את התיקייה הוא אומר - 'טעינת התוסף נכשלה')

סעיפי 3, 10, ו-11 תוקנו.
    נערך לאחרונה על ידי Speed; 17/08/18 בשעה 00:51.

גיק טירון
    ה IDM התוסף לדפדפן, הסמל מופיע מעל הסימניות בשחור לבן, כתוב שזה פועל, אבל זה לא עובד (- פעם שעברה שהיה לי את התוסף, הורדתי את IDM מהאתר שלהם, וזה התווסף אוטומטית לדפדפן, הסמל היה צבעוני - וזה עבד)
    כשאני לוחץ על לחצן שמאלי יש אפשרות של IDM 'הורד עם IDM' , כשאני לוחץ עליו קופץ לי חלון כתוב באנגלית (אני לא קורא אנגלית טוב, ולא הצלחתי לצרף צילום מסך באשכול)

אגב, כשהדפדפן היה מזער הוא לא התווסף, רק שגררתי את הקובץ לתוספים.

[מקווה שאני לא מחרפן יותר מדי אם שאלות]

ציטוט נכתב במקור על ידי דוצי צפיה בהודעה
    ה IDM התוסף לדפדפן, הסמל מופיע מעל הסימניות בשחור לבן, כתוב שזה פועל, אבל זה לא עובד (- פעם שעברה שהיה לי את התוסף, הורדתי את IDM מהאתר שלהם, וזה התווסף אוטומטית לדפדפן, הסמל היה צבעוני - וזה עבד)
    כשאני לוחץ על לחצן שמאלי יש אפשרות של IDM 'הורד עם IDM' , כשאני לוחץ עליו קופץ לי חלון כתוב באנגלית (אני לא קורא אנגלית טוב, ולא הצלחתי לצרף צילום מסך באשכול)

אגב, כשהדפדפן היה מזער הוא לא התווסף, רק שגררתי את הקובץ לתוספים.
    [מקווה שאני לא מחרפן יותר מדי אם שאלות]
    אנחנו כאן ע"מ לעזור אחד לשני בהתנדבות
    אכן התוסף פועל רק כאשר הוא מופיע למעלה כצבעוני וכך היה עד להופעת גירסת 68 של כרום. יתכן שהבעיה תתוקן בגירסה הבאה.
    ישבתי על זה הרבה עד שהצלחתי, היות שהפתרונות שניתנו ברחבי הרשת היו חלקיים והגעתי לפתרון זה ע"י ניסוי וטעייה כי היה חבל לוותר על תוסף מעולה כזה.

אם פעלת לפי השינויים בסעיפי 3, 10 ו-11, אזי יופיעו 2 תוספי IDM בתוספים של כרום. יש למחוק את התוסף השגוי ואז כפתור ההורדות יופיע ליד הסרטונים של יוטיוב לאחר הפעלת הדפדפן מחדש.

.

גיק טירון
    עדיין לא עובד
    כשאני גורר את הקובץ ללא שינוי הסיומת, עולה חלון של כרום - "להוסיף את IDM ?" אני לוחץ על "התקנת תוסף", למעלה נכתב - "בוצע ניסיון לשדרג תוסף לאחור" , אני לוחץ על "אישור" , ומפעיל את כרום מחדש, והתוסף עדיין לא עובד (גם שאני לא לוחץ "אישור" זה לא עובד)

עדיין לא עובד
    כשאני גורר את הקובץ ללא שינוי הסיומת, עולה חלון של כרום - "להוסיף את IDM ?" אני לוחץ על "התקנת תוסף", למעלה נכתב - "בוצע ניסיון לשדרג תוסף לאחור" , אני לוחץ על "אישור" , ומפעיל את כרום מחדש, והתוסף עדיין לא עובד (גם שאני לא לוחץ "אישור" זה לא עובד)
    תנסה רק משתמשים רשומים / מחוברים יכולים לצפות בקישור - . אם טרם הצלחת, תמחק את תוסף ה-IDM בתוספי כרום ותנסה לייבא אותו לתוספים ע"י גרירת הקובץ עם ובלי שינוי הסיומת.
    נערך לאחרונה על ידי Speed; 17/08/18 בשעה 18:17.

גיק טירון
    סוף סוף זה עובד
    (הקישור שאמרתי לי לנסות - לא הוסיף לי כלום, כי מה שהוא כתב שמה זה רק לאלה שלא מצליחים לשנות את שם הקובץ לzip, אלא שמחקתי את התוכנה ואת כל הקבצים של IDM מהמחשב, הפעלתי את התוכנה מחדש עשיתי מה שכתבת למעלה (בסעיפים) הסרתי את התוסף הפגום מכרום וזה עובד)

תודה רבה רבה!!!

סוף סוף זה עובד
    (הקישור שאמרתי לי לנסות - לא הוסיף לי כלום, כי מה שהוא כתב שמה זה רק לאלה שלא מצליחים לשנות את שם הקובץ לzip, אלא שמחקתי את התוכנה ואת כל הקבצים של IDM מהמחשב, הפעלתי את התוכנה מחדש עשיתי מה שכתבת למעלה (בסעיפים) הסרתי את התוסף הפגום מכרום וזה עובד)
    תודה רבה רבה!!!
    אשריך

+ התחבר או הירשם כדי לכתוב
עמוד 1 מתוך 2 12 אחרוןאחרון

הרשאות פרסום

• אין באפשרותך לפרסם אשכולות חדשים
  • אין באפשרותך לפרסם תגובות
  • אין באפשרותך לצרף קבצים
  • אין באפשרותך לערוך את הודעותיך
  •  
מי אנחנו ?
אתר GeekZone.co.il הועלה לאוויר בספטמבר 2012.
האתר משמש מקום מפגש מרכזי ופעיל למומחי וחובבי תחום
הטכנולוגיה והמחשבים בארץ הכמהים לאיכות ולמקצועיות ללא פשרות !
הצטרף אלינו
למעלה